sobota, 11 stycznia 2014

Seria "Regenerum" - moje zdanie.

Witam Was serdecznie, chciałabym napisać parę słów o serii REGENERUM.

Jak zaczęła się moja przygoda z tą serią? Kiedyś miałam problem z paznokciami, były słabe,
łamliwe i żadna odżywka mi nie pomagała. Poszłam do pobliskiej apteki i wyszłam z Regenerum do paznokci. Byłam dość sceptycznie nastawiona, ale zaczęłam ją stosować. Najpierw rano i wieczorem, potem po zmywaniu lakieru z paznokci.

Efekt? zaskakujący! Paznokcie stały się inne. Widać było, że są odżywione i nawilżone. Nie łamały się, lakier trzymał się bez zarzutu. Po zużyciu tej tubki, kupiłam jeszcze jedną, ale niestety gdzieś ją zapodziałam na wakacjach. Potem jej już nie kupowałam, bo problemu z paznokciami nie miałam.

Drugi produkt kupiony z tej serii, to Regenerum do pięt. W lecie lubię chodzić na boso, w dodatku moja mama w genach przekazała mi problemy z tą partią ciała. Po przygodzie z odżywką do paznokci stwierdziłam, że warto spróbować. Kupiłam, zaczęłam stosować na noc. Po 3 dniach pięty były gładkie i nawilżone jak u niemowlaka! Pomyślałam, że to nie możliwe. Dałam serum mojej mamie,
żeby sama przetestowała. I zgadnijcie jaki był wynik? NOWE PIĘTY! 

Od jakiegoś czasu mam, chociaż powinnam napisać, że miałam problem ze skórkami przy paznokciach. Mimo nawilżania (bardzo częstego) moich dłoni, skórki były suche, twarde i brzydko wyglądały. Postanowiłam zapukać do drzwi apteki. Kupiłam Regenerum do rąk. I chyba już wiecie co było dalej. Krem kupiłam dwa dni temu. po drugim użyciu moje skórki były nawilżone! Z każdym nałożeniem kremu jest tylko coraz lepiej.

Dodam tylko, że każdy produkt pachnie cudnie choć każdy inaczej. Cena nie jest zaporowa.
Produkty dostaniecie tylko w aptekach. 

Co teraz? Teraz chyba będę musiała wypróbować Regenerum do włosów :)

Linki zapożyczone z wizaz.pl do recenzji, składów i opisu produktów poniżej:

Do rąk
Do paznokci
Do włosów
Do pięt

Napiszcie, czy stosowałyście, któryś z tych produktów i jakie jest wasze zdanie.
Pozdrawiam Justyna.

3 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za ten wpis, czekałam na opinię o tej serii :) sama stosowałam Regenerum do włosów i nie byłam zadowolona, włosy miałam bardzo suche i wyglądały jak spalone :/ dlatego z niecierpliwością czekam na Twoją opinię. Opis działania pozostałych produktów serii zachęcił mnie jednak do zakupienia kremu do rąk :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że mogłam pomóc :) Opinia o produkcie do włosów już niedługo!

    OdpowiedzUsuń
  3. Jedyny krem do rąk bez parafiny (jestem uczulona) jaki znalazłam w aptece!

    OdpowiedzUsuń